Para Kyorugi

PARA TAEKWONDO KYORUGI

Пара Тхеквондо — паралімпійський вид спорту для людей з частковою або повною ампутацією верхніх кінцівок. Рішенням Міжнародного паралімпійського комітету його було включено до програми XVI Паралімпійських літніх ігор 2020 року в м Токіо.

У 2013 році було вирішено розширити Пара Тхеквондо, додавши до дисципліни Kyorugi (керугі або спаринг) змагання з пхумсе (формальні комплекси). Розділ Пара Пхумсе дозволяє змагатися спортсменам з неврологічними порушеннями, інтелектуальними порушеннями або з порушеннями зору та слуху. Кожен спортсмен виступає у своєму класі, залежно від нозології — від K41 до K44.
Image

Правила змагань з Para Kyorugi (спаринг)

У розділі Kyorugi (спаринг) у Пара Тхеквондо заборонені удари ногами в голову, на відміну від звичаного Тхеквондо та відрізняється система оцінки ударів.

За удар в корпус дають 1 бал, за удар з розвороту додають 2 бали. Удар рукою в корпус — 1 бал. За умови рівного рахунку після 3-го раунду проводиться 4-й раунд допоки один із спортсменів не набере два бали.

Чоловічі вагові категорії
до 61 кг
до 75 кг
від 75 кг
Жіночі вагові категорії
до 49 кг
до 58 кг
від 58 кг

Класифікація спортсменів

К44 (A8)

Image

Особливості

Одностороння ампутація кисті або дісмелія, одностороння ампутація стопи, порушення роботи м'язів, будови кістки, параліч

К43 (A7)

Image

Особливості

Двостороння ампутація від або нижче ліктя або дісмелія

К42 (A6)

Image

Особливості

Одностороння ампутація вище ліктя, двостороння ампутація або дісмелія

К41 (A5)

Image

Особливості

Двостороння ампутація від плеча або дісмелія

Про нас

Київський міський спортивний клуб "Оболонь-Квон" займається розвитком олімпійського виду спорту тхеквондо в Оболонському районі м. Києва вже понад 15 років. Наші спортсмени стають переможцями міських, всеукраїнських та міжнародних змагань.

Контакти

Адреса: Київ, 04210, пр-т Героїв Сталінграда, 23А
Телефон: +38 098 506 38 34
Розклад: пн-пт з 17-00 до 19-00