Новини

 Юна спортсменка з Дніпра здобула бронзову нагороду на Чемпіонаті Європи з тхеквондо

Юна спортсменка з Дніпра здобула бронзову нагороду на Чемпіонаті Європи з тхеквондо

12-річна спортсменка Марія Леонова із Дніпра виборола бронзову нагороду на Чемпіонаті Європи з тхеквондо ВТФ. Змагання пройшли у столиці Боснії та Герцеговини – Сараєво. До поєдинків долучилися кадети з 20 країн.

Учасниками європейського турніру з тхеквондо серед кадетів стали хлопці та дівчата від 12 до 14 років. До складу збірної України потрапила і вихованка дніпровської школи олімпійського резерву Марія Леонова. Незважаючи на юний вік, дівчина – неодноразовий призер міжнародних змагань.

На Чемпіонаті Європи у Сараєво Марія Леонова виступала у ваговій категорії до 44 кг. Нагороду виборола у вирішальному поєдинку з суперницею із Хорватії.

Загалом до змагань долучилися 149 спортсменів. Україну представили 24 учасники. Вони вибороли 14 медалей. У загальному заліку національна збірна посіла 2-ге місце.

Читайте також:

Про нас

Київський міський спортивний клуб "Оболонь-Квон" займається розвитком олімпійського виду спорту тхеквондо в Оболонському районі м. Києва вже понад 15 років. Наші спортсмени стають переможцями міських, всеукраїнських та міжнародних змагань.

Контакти

Адреса: Київ, 04210, пр-т Героїв Сталінграда, 23А
Телефон: +38 098 506 38 34
Розклад: пн-пт з 17-00 до 19-00