Новини

Відсторонення спортсменів з Росії та Білорусі від міжнародних заходів

Відсторонення спортсменів з Росії та Білорусі від міжнародних заходів

Шановні члени Федерації, інформуємо вас, що 03.03.2022 Виконкомом Всесвітнього Тхеквондо прийнято рішення про недопуск російських та білоруських спортсменів, а також офіційних осіб даних держав, до всесвітніх змагань з тхеквондо.

Додаємо переклад офіційного листа Всесвітнього Тхеквондо:

«Всесвітня рада тхеквондо зібралася сьогодні на позачергове засідання, щоб прийняти рішення про подальші дії, які Федерація зробить з урахуванням триваючої війни в Україні і відповідно до рекомендацій МОК.

Рада почала з того, що ще раз засудила вторгнення в Україну і напади на невинних людей і висловила щирі співчуття жертвам. Рада висловила надію на мирне і негайне закінчення цієї війни.
На підтримку рекомендацій МОК Рада вирішила, що російські та білоруські спортсмени і офіційні особи не будуть допущені до участі у Всесвітніх змаганнях з тхеквондо до подальшого повідомлення. Рада також затвердила поправки до свого статуту, що відображають це рішення.

Рада висловила небажання карати спортсменів за рішення їхніх урядів поза їхнім контролем. Однак Рада погодилася з тим, що для безпеки всіх учасників і в інтересах захисту чесності його змагань це було важким, але необхідним рішенням.

Після рішення Ради не проводити заходи в Росії або Білорусі Рада також схвалила відновлення процесу подачі заявок на проведення чемпіонату світу з тхеквондо 2023 року до кінця березня.
Всесвітнє тхеквондо повторює, що «Мир дорожче тріумфу» і його цінності повага і терпимість».

Оновлення від 4 березня 2022 року:

Міжнародний Олімпійський Комітет створює  Фонд солідарності для підтримки українських спортсменів.

Про це повідомив президент Міжнародного Олімпійського Комітету Томас Бах у своєму листі, адресованому членам МОК, представникам Комісії атлетів МОК, президентам та генеральним секретарям національних олімпійських комітетів і міжнародних федерацій з олімпійських видів спорту.

Створення такого фонду стало підсумком постійних консультацій президента НОК України Сергія Бубки з президентом МОК Томасом Бахом. За підтримки Олімпійської солідарності в Лозанні та команди Національного олімпійського комітету України,  член Міжнародного Олімпійського Комітету Сергій Бубка координуватиме процеси визначення напрямків та розподілу гуманітарної допомоги для Олімпійської спільноти України та спортивного руху.

Ознайомитись з повним змістом листа можна за посиланням.

Читайте також:

Про нас

Київський міський спортивний клуб "Оболонь-Квон" займається розвитком олімпійського виду спорту тхеквондо в Оболонському районі м. Києва вже понад 15 років. Наші спортсмени стають переможцями міських, всеукраїнських та міжнародних змагань.

Контакти

Адреса: Київ, 04210, пр-т Героїв Сталінграда, 23А
Телефон: +38 098 506 38 34
Розклад: пн-пт з 17-00 до 19-00