Новини

Відразу два спортсмени клубу Оболонь-КВОН (ДЮСШ-13) отримали право представляти Україну на цьогорічному чемпіонаті світу

Відразу два спортсмени клубу Оболонь-КВОН (ДЮСШ-13) отримали право представляти Україну на цьогорічному чемпіонаті світу

11-12 червня 2022 року у місті Люксембург (країна Велике Герцогство Люксембург) відбувся міжнародний рейтинговий турнір Lux Open 2022 G/E-2 класу. Спортсмен ДЮСШ-13 Еміль Бовсуновський, якого готували тренери Боклан Віктор Борисович та Матвієнко Ігор Миколайович, здобув третє місце у складних двобоях.

У першому бою Еміль впевнено виграв у чемпіона Латвії Ruslans Lepins-Zagars, однак у двобої за вихід у фінал поступився спортсмену з Ірландії Shane Vicente, який і став переможцем турніру у цій ваговій категорії.

Призове місце дозволило Емілю Бовсуновському стати лідером національного рейтингу та відібратись на цьогорічний Чемпіонат Світу серед кадетів, який відбудеться наприкінці липня. Ще одним членом кадетської збірної України став спортсмен ДЮСШ-13 Голуб Тимур — за підсумками тогорічних змагань.

Читайте також:

Про нас

Київський міський спортивний клуб "Оболонь-Квон" займається розвитком олімпійського виду спорту тхеквондо в Оболонському районі м. Києва вже понад 15 років. Наші спортсмени стають переможцями міських, всеукраїнських та міжнародних змагань.

Контакти

Адреса: Київ, 04210, пр-т Героїв Сталінграда, 23А
Телефон: +38 098 506 38 34
Розклад: пн-пт з 17-00 до 19-00