Новини

Українське паратхеквондо дебютувало на Паралімпійській іграх

Українське паратхеквондо дебютувало на Паралімпійській іграх

Цьогоріч в Токіо на VI літніх Паралімпійських іграх вперше до програми було включено тхеквондо. Ми мали змогу вболівати за наших українських спортсменів Вікторію Марчук, Антона Швеця та Юлію Липецьку 2, 3 та 4 вересня.

Першою в битву за медаль вступила Вікторія Марчук, провівши чотири поєдинки з суперницями іншого класу (зазначимо, що на Паралімпійських іграх вперше об’єднали два класи в один). Вікторія перемогла суперниць з Афганістану (Khudadadi Z) та Азербайджану (Fataliyeva R), але, на жаль, в поєдинку за бронзову нагороду Вікторія поступилася представниці РПК (Poddubskaia A), якій вона уступила у чвертьфіналі свій перший поєдинок на Паралімпіаді, зайнявши у підсумку 5 місце.

У другий день змагань з тхеквондо в боротьбу вступив Антон Швець, якому не вдалося подолати суперників Афганістану (Samorano J) та Азербайджану (Abuzarli A) також іншого класу. У підсумку у Антона 9 місце.
Третій день змагань Юлія Липецька розпочала з впевнених перемог над суперницями з Азербайджану (Mammadova A) та Туреччини (Emeksiz Bacaksiz S), але у півфіналі поступилася представниці Бразилії (Bezerra de Menezes D). В поєдинку за бронзу Юлія поступилася суперниці з Австралії (Watson J) і в підсумку зайняла 5 місце.

Щиро вітаємо спортсменів, тренерів та усю паралімпійську збірну команду України з дебютним виступом на Паралімпіаді!

Читайте також:

Про нас

Київський міський спортивний клуб "Оболонь-Квон" займається розвитком олімпійського виду спорту тхеквондо в Оболонському районі м. Києва вже понад 15 років. Наші спортсмени стають переможцями міських, всеукраїнських та міжнародних змагань.

Контакти

Адреса: Київ, 04210, пр-т Героїв Сталінграда, 23А
Телефон: +38 098 506 38 34
Розклад: пн-пт з 17-00 до 19-00