Новини

НТЗ для тхеквондистів з вадами слуху: черговий етап до Дефлімпіади

НТЗ для тхеквондистів з вадами слуху: черговий етап до Дефлімпіади

З 22 жовтня по 5 листопада 2020 року проходить третій  навчально-тренувальний збір збірної команди України з тхеквондо з вадами слуху.

Цього разу, збори відбуваються на базі «Gloria Sport Arena” м. Белек, Туреччина. В програмі зборів крім навчально-тренувальних занять відбувається повне обстеження фізичних можливостей спортсменів.

А вже з 9 листопада в м. Дніпро відбудеться четвертий навчально-тренувальний збір збірної команди України з тхеквондо з вадами слуху. В рамках НТЗ 14-15 листопада в м. Дніпро  відбудеться відкритий спаринговий день за участю дорослих спортсменів з використанням електронної системи Dae do. Запрошуємо для участі бажаючих спортсменів.

На жаль, у 2020 році було скасовувано проведення Чемпіонату Світу з тхеквондо серед спортсменів з вадами слуху, який планувався у Греції. Це ускладнює підготовку до Дефлімпійських Ігор, які відбудуться в грудні 2021 року в Бразилії.  Задля кращої підготовки до участі в Дефлімпійських Іграх 2021 року збірна команда України з тхеквондо з вадами слуху запрошує для участі в НТЗ 2021 року спаринг-партнерів серед дорослих спортсменів, рівня Майстер Спорту.

Читайте також:

Про нас

Київський міський спортивний клуб "Оболонь-Квон" займається розвитком олімпійського виду спорту тхеквондо в Оболонському районі м. Києва вже понад 15 років. Наші спортсмени стають переможцями міських, всеукраїнських та міжнародних змагань.

Контакти

Адреса: Київ, 04210, пр-т Героїв Сталінграда, 23А
Телефон: +38 098 506 38 34
Розклад: пн-пт з 17-00 до 19-00