Новини

Українські паратхеквондисти підкорили США

Українські паратхеквондисти підкорили США

Відкритий чемпіонат WT "2019- PAN AM OPEN" G2 відбувся у Портленді, (Орегон, США) 16 червня. В командному заліку збірна виборола 1 місце.

Тренери збірної Олександр Плецький та Сергій Брушніцький на цих змаганнях пройшли курси й отримали тренерські ліцензії WT, повідомляє паблік L'News - Ладижин новини. Як зазначає на своїй сторінці у фейсбук старший тренер національної збірної команди України з паратхеквондо WT Сергій Брушніцький: «Ще один крок до паралімпіади 2020 зроблено».

Крім вражень від перемоги, старший тренер збірної ділиться ще й позитивом від подорожі до океану. За тисячі кілометрів від Вінниччини збірна зустріла земляка з Літина – Андрія Марчука. Він допоміг команді здійснити цю незабутню подорож. «Не уявляєте, як приємно чути далеко від батьківщини щиру, гарну українську мову, та ще й від земляка. Дуже приємно вражений відношенням до нашої команди представників інших країн, які, незалежно від так званого "мовного бар'єру", віталися з нами українською. Нам дуже пощастило і з погодою, і з людьми, і з побаченим», – йдеться в дописі Сергія Брушніцького.

Читайте також:

Про нас

Київський міський спортивний клуб "Оболонь-Квон" займається розвитком олімпійського виду спорту тхеквондо в Оболонському районі м. Києва вже понад 15 років. Наші спортсмени стають переможцями міських, всеукраїнських та міжнародних змагань.

Контакти

Адреса: Київ, 04210, пр-т Героїв Сталінграда, 23А
Телефон: +38 098 506 38 34
Розклад: пн-пт з 17-00 до 19-00