Новини

Добок для міжнародних змагань: норми та правила оформлення

Добок для міжнародних змагань: норми та правила оформлення

З 28 липня по 7 серпня в місту Софія відбудуться Чемпіонати Світу серед кадетів та юніорів. У багатьох тхеквондистів виникає питання - як оформити форму, аби відповідати вимогам правил.

Наводимо відповідні фрагменти з регламенту:

  • Державний прапор повинен бути розташований на відстані від 3 см до 3,4 см нижче правої лінії плеча
  • Код НОК — це абревіатура Національного олімпійського комітету з трьох літер. Код має бути надруковано з задньої сторони чорним кольором і відцентровано на відстань 5 см або вище від нижньої лінії куртки добка. Розмір коду: 30 см ширина х 12 см висота. Шрифт літер має бути жирним, “Verdana”.
  • Ідентифікація виробника (назва, позначення торгової марки, логотип або будь-яка відмітна ознака знак виробника) мають бути розташовані таким чином. Один для верхньої частини добка — посередині розміром 30 кв. см і від 3 до 3,5 см нижче лінії плечей лівої руки; один для нижньої частини добка — не більше 30 кв. см вище коліна і по центру правої ноги; один для пояса не більше 6 кв. см наприкінці пояса.

dobok_rules

Уточнюються правила за допомогою такої інфографіки:

Написи на добку для міжнародних змагань

Де можна оформити добок?

У будь-якого підприємця, який надає послуги друку на футболках. У Києві наші спортсмени це зробили за приблизно 300 гривень біля книжкового ринку. Однак підприємців, які надають такі послуги дуже багато. Наприклад, дуже легко замовити друк на формі у фотокіосках.

Дозволені бренди

Читайте також:

Про нас

Київський міський спортивний клуб "Оболонь-Квон" займається розвитком олімпійського виду спорту тхеквондо в Оболонському районі м. Києва вже понад 15 років. Наші спортсмени стають переможцями міських, всеукраїнських та міжнародних змагань.

Контакти

Адреса: Київ, 04210, пр-т Героїв Сталінграда, 23А
Телефон: +38 098 506 38 34
Розклад: пн-пт з 17-00 до 19-00