Deaf Kyorugi

DEAF TAEKWONDO

Тхеквондо для людей з вадами слуху (Deaf Taekwondo) це один з видів літнього дефлімпійского спорту та один з методів соціальної реабілітації і розвитку особистості.

Дефлімпійські ігри (англ. «Deaflympic» від deaf — глухий) це санкціоновані Міжнародним олімпійським комітетом спортивні змагання найвищого рівня, що проводяться раз на чотири роки для спортсменів, що втратили слух до рівня 55 дБ (та нижче) на краще вухо. Змагання з тхеквондо серед людей з вадами слуху і глухих спортсменів проводяться відповідно до правил організації World Tekwondo (WT).
Image

Правила змагань з Deaf Kyorugi (спаринг)

Замість звукових сигналів використовуються візуальні (жести), рефері може торкатись спортсменів. В іншому правила не відрізняються від олімпійського тхеквондо.

За удар в корпус дають 2 бали, в голову — 3 бали, за удар з розвороту додають 2 бали. Удар рукою в корпус — 1 бал. За умови рівного рахунку після 3-го раунду проводиться 4-й раунд допоки один із спортсменів не набере два бали.
Чоловічі вагові категорії
до 58 кг
до 68 кг
до 80 кг
від 80 кг
Жіночі вагові категорії
до 49 кг
до 57 кг
до 67 кг
від 67 кг

Про нас

Київський міський спортивний клуб "Оболонь-Квон" займається розвитком олімпійського виду спорту тхеквондо в Оболонському районі м. Києва вже понад 15 років. Наші спортсмени стають переможцями міських, всеукраїнських та міжнародних змагань.

Контакти

Адреса: Київ, 04210, пр-т Героїв Сталінграда, 23А
Телефон: +38 098 506 38 34
Розклад: пн-пт з 17-00 до 19-00